Magda Valčíková - Zátiší s květinou, jablkem a hrnkem

Olej na plátně, 30x30 cm. Signováno dole uprostřed Magda Valčík. Rámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1973

108946. Zátiší s květinou, jablkem a hrnkem
Dražba ukončena:10.01.2024 22:26:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč