Magda Valčíková - Zahrada

Olej na kartonu, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Magda Valčíková 2008. Rámováno.

o autorovi: 1973

74225. Zahrada
Dražba ukončena:30.03.2022 20:22:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč