maďarský malíř 1. pol. 20. století - Pastýř

Olej na plátně fixováném na kartonu, 10x25 cm Nesignováno Rám, sklo.

Nejdelší strana: 34 cm

maďarský malíř 1. pol. 20. století
89713. Pastýř
Dražba ukončena:23.02.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč