Olej na plátně, 100x135 cm. Signováno vpravo dole M. A. Odehnal 80. Rámováno.
Nejdelší strana: 135 cm
o autorovi: 1909
Malíř. Studoval ve speciální škole prof. J. Votruby v Bratislavě. Vystavoval s Volným sdružením horáckých výtvarníků.