Pastel, 58x39 cm. Signováno vlevo dole M. Šnajdr. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.
o autorovi: Narozen v Toveři roku 1938. Vystudoval hudbu. S technikami a možnostmi malířského umění se seznámil u svého otce, krajináře Františka Šnajdra. Patří k výrazným osobnostem současné výtvarné scény.