M. Smekal

62794. Brno, Česká ulice

popis: Kombinovaná technika, 50x38 cm. Signováno vpravo dole M. Smekal 1953. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i list mírně poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen