Olej na sololitu, 41x61 cm. Signováno vlevo dole M. Markovna. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: 1897 Armavir-Krasnodarsk/Армавир - 1975(67) Petrohrad/Ленинград