M. Markovna - Loď na břehu

Olej na sololitu, 41x61 cm. Signováno vlevo dole M. Markovna. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1897 Armavir-Krasnodarsk/Армавир - 1975(67) Petrohrad/Ленинград

M. Markovna
305911. Loď na břehu
Dražba ukončena:21.08.2020 20:10:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč