M. Lajmarová

38283. Soubor 2 prací- Jarní květ, Anemonky

popis: Olej na sololitu, 39x24 cm, 32x25 cm. Monogramováno ML. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2019 22:16:42

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (28.11.2019 22:11:42) 5075
600 Kč 14.11.2019 19:43:49 2729