M. Lajmarová - Soubor 2 prací- Jarní květ, Anemonky

Olej na sololitu, 39x24 cm, 32x25 cm. Monogramováno ML. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38283. Soubor 2 prací- Jarní květ, Anemonky
Dražba ukončena:28.11.2019 22:16:42
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (28.11.2019 22:11:42) 5075
600 Kč 14.11.2019 19:43:49 2729