M. Kovář - Konvolut 12 kreseb M. Kovář

Konvolut 12 kreseb, od 15x16 cm do 19x23 cm. Všechny signovány M. Kovář. Volné listy nalepené na čtvrtce.

Pozn.: Mírně poškozeno.

M. Kovář
87521. Konvolut 12 kreseb M. Kovář
Dražba ukončena:11.12.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.12.2022 16:09:04 10207