M. Galambos - Kozák

Kombinovaná technika, 45x32 cm. Signováno vpravo dole Galambos M. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

89204. Kozák
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč