M. Dreyer

67910. Racci nad mořskými skalisky

popis: Olej na plátně, 48x63 cm. Signováno vpravo dole M. Dreyer 1956. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen