M. Čechová - Soubor 2 prací: Květiny

Oleje na plátně, 52x45 cm a 60x55 cm. Signovány M. Čechová. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

303349. Soubor 2 prací: Květiny
Dražba ukončena:25.01.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 22.01.2020 23:11:29 6470
600 Kč 21.01.2020 21:00:55 1526