M. Budíková - Svobodová - Zima u řeky

Olej na sololitu, 41x49 cm, signováno vlevo dole M. Budíková - Svobodová, rám.

12157. Zima u řeky
Dražba ukončena:29.06.2017 22:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.06.2017 14:31:49 2829
700 Kč 07.06.2017 20:59:58 1599