M. Bernier,.... - Konvolut 2 grafických listů - Dívčí půlakt a Koňské spřežení

Různé grafické techniky, 32x26 cm a 44x55 cm. 1x signováno. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

86679. Konvolut 2 grafických listů - Dívčí půlakt a Koňské spřežení
Dražba ukončena:13.11.2022 20:06:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč