M. Alešová

60945. Portrét dívky

popis: Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Maryna Alešová. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:01:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč