Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole M.A. Odehnal, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1909 Malíř. Studoval ve speciální škole prof. J. Votruby v Bratislavě. Vystavoval s Volným sdružením horáckých výtvarníků.