M. Nový - Vesnice v údolí

Olej na kartonu, 28x36 cm, signováno vpravo dole M. Nový, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4993. Vesnice v údolí
Dražba ukončena:26.05.2016 22:13:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč