Milan Kraus - Kytice

Olej na plátně, 61x49 cm, signováno vpravo dole M. Kraus 79, rám.

1927, Chomutov
Žák AVU (1948-1953; prof. M. Holý, V. Nechleba a O. Nejedlý). Zabývá se krajinomalbou a portrétní tvorbou. Náměty pro svá díla čerpá nejčastěji na Karlovarsku.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4365. Kytice
Dražba ukončena:31.03.2016 19:03:29
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 900 Kč