Luu Šmídová - Uhrančivá

Nejdelší strana: 100 cm

Akryl na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

73114. Uhrančivá
Dražba ukončena:24.02.2022 22:58:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč