Luu Šmídová - Pod hollywoodským sluncem

Akryl na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

115770. Pod hollywoodským sluncem
Dražba ukončena:30.05.2024 22:08:38
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč