Akryl na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo nahoře Luu. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1988
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.