Luu Šmídová - Frida

Nejdelší strana: 90 cm

Akryl na plátně, 90x60 cm. Signováno vlevo dole Luu. Nerámováno.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

101489. Frida
Dražba ukončena:28.09.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč