Luu Šmídová - Dívka s vějířem

Akryl na plátně, 90x50 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

105342. Dívka s vějířem
Dražba ukončena:16.11.2023 21:05:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč