Luu Šmídová - Dívka s peřím

Nejdelší strana: 90 cm

Akryl na plátně, 90x60 cm. Signováno vlevo dole Luu. Nerámováno.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

101627. Dívka s peřím
Dražba ukončena:28.09.2023 23:07:16
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč