Luu Šmídová - Dívka s orlem

Akryl na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

74434. Dívka s orlem
Dražba ukončena:31.03.2022 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč