Luu Šmídová - Dívka s hadem

Akryl na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

77626. Dívka s hadem
Dražba ukončena:26.05.2022 23:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč