Luu Šmídová - Dívka s čelenkou

Akryl na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

84959. Dívka s čelenkou
Dražba ukončena:26.10.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč