Luu Šmídová - Afričanka

Akryl na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

77289. Afričanka
Dražba ukončena:25.05.2022 22:55:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč