Nejdelší strana: 59 cm
Olej na kartonu, 49x59 cm. Signováno vpravo dole L. Hlavsa 07. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1924 - 2015
Narodil se v Praze. Byl synem malíře Stanislava Hlavsy. Studoval soukromě u Františka Tichého. Ve svém díle prošel od surrealismu přes abstrakci k figurální tvorbě, ve které se ve stylu radikálního realismu nechával inspirovat ženskou krásou. Jeho díla jsou zastoupena ve významných galeriích jak u nás, tak ve světě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč.