Lutobor Hlavsa - Hráč baseballu

Kombinovaná technika, 17x11 cm. Signováno vlevo dole Lutobor Hlavsa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2015
Narodil se v Praze. Byl synem malíře Stanislava Hlavsy. Studoval soukromě u Františka Tichého. Ve svém díle prošel od surrealismu přes abstrakci k figurální tvorbě, ve které se ve stylu radikálního realismu nechával inspirovat ženskou krásou. Jeho díla jsou zastoupena ve významných galeriích jak u nás, tak ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč.

34112. Hráč baseballu
Dražba ukončena:27.06.2019 21:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč