Lutobor Hlavsa - H. Hlavsová s obrazem

Olej na sololitu, 30x27 cm. Signováno vpravo dole L. Hlavsa 85. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1924 - 2015
Narodil se v Praze. Byl synem malíře Stanislava Hlavsy. Studoval soukromě u Františka Tichého. Ve svém díle prošel od surrealismu přes abstrakci k figurální tvorbě, ve které se ve stylu radikálního realismu nechával inspirovat ženskou krásou. Jeho díla jsou zastoupena ve významných galeriích jak u nás, tak ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč.

96546. H. Hlavsová s obrazem
Dražba ukončena:28.06.2023 23:17:29
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč