Lukero - Spojeni s přírodou

Kombinovaná technika- akryl, spray, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Lukero. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1993
Narodil se ve slovenské Myjave, žije a tvoří v Praze. Od 2012 používá umělecký pseudonym Lukero. Studoval reprodukční malbu a dekorační tvorbu na Střední umělecké škole scénického výtvarnictví v Bratislavě. Významným mezníkem v jeho tvorbě i životě bylo v roce 2017 navázání spolupráce s českým výtvarníkem a performerem Alexem Dowisem, se kterým tvořili především živá vystoupení Light Art Show - malování světlem. Procestovali společně téměř celý svět a se svou show se zúčastnili soutěže Amerika má talent. Jeho tvorba je velmi široká - od portrétů přes velkoplošné obrazy po streetart. Svou volnou tvorbu Lukero prezentoval na výstavách v Česku a na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

154342. Spojeni s přírodou
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč