Lukero - Praha jedním tahem

Akrylový fix, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Lukero 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

125447. Praha jedním tahem
Dražba ukončena:31.10.2024 22:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč