Lukero - Myšlenky

Kombinovaná technika- akryl, spray, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Lukero. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

105200. Myšlenky
Dražba ukončena:15.11.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč