Lukero - Krystal

Kombinovaná technika-akryl a sprey, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Lukero 20. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

88751. Krystal
Dražba ukončena:25.01.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč