Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 100x100 cm. Signováno vlevo dole Lukero 2024. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
Nejdelší strana: 100 cm
Na noční obloze září dva měsíce – bílý a černý – symbolizující harmonii a rovnováhu vesmíru. Pod jejich svitem létá fénix, ztělesňující obnovu a nové začátky, a vlk, představující ochranu a sílu přírody.
Každou noc, když oba měsíce svítí společně, fénix a vlk tančí mezi hvězdami. Tento tanec je oslavou života, jeho nekonečných cyklů a možností. Připomíná, že každý konec je začátkem něčeho nového a každý nový den je příležitostí k růstu a radosti.
Lidé na Zemi zvedají své pohledy k nebi a obdivují tuto nebeskou podívanou. Věří, že tanec fénixe a vlka přináší světu naději a rovnováhu, a že pod kontrolou těchto dvou bytostí mohou překonat jakékoliv překážky.
Pod září bílého a černého měsíce pokračují cykly života, přinášejíce světu veselí, sílu a nekonečné možnosti.
o autorovi: 1993
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč