Kombinovaná technika akryl, spray, 110x90 cm. Signováno vlevo dole Lukero. Nerámováno.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1993
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč