Lukero - Božská tvář

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 110x110 cm. Signováno vlevo dole Lukero. Nerámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo top velký formát
108507. Božská tvář
Dražba ukončena:01.02.2024 21:41:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč