Lukáš Miffek - Nahoře

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vzadu Lukáš Miffek. Nerámováno.

o autorovi: 1978
Malíř. Studoval na AVU v Praze v malířském ateliéru prof. Střížka. Učil se také u prof. Rittsteina. Pracuje formou obrazové metafory, grotesky a parodie, vytvořil si vlastní stylizovaný styl s výrazným kolorismem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

24024. Nahoře
Dražba ukončena:01.11.2018 22:31:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč