Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vzadu Lukáš Miffek. Nerámováno.
o autorovi: 1978
Malíř. Studoval na AVU v Praze v malířském ateliéru prof. Střížka. Učil se také u prof. Rittsteina. Pracuje formou obrazové metafory, grotesky a parodie, vytvořil si vlastní stylizovaný styl s výrazným kolorismem.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.