Lukero - Úplněk

Kombinovaná technika - akryl a spray, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Lukero. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

77178. Úplněk
Dražba ukončena:25.05.2022 21:01:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč