Luitpold Adam

60834. Dětský portrét

popis: Olej na plátně, 43x40 cm. Signováno vlevo dole Luitpold Adam München 1909. Rámováno.

o autorovi: 1888 - 1950
německý malíř

dražba ukončena: 30.06.2021 21:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 30.06.2021 21:25:31 8788
1 000 Kč 15.06.2021 8:39:00 55