Luisa Černovická - Z českých luhů

Olej na plátně, 75x65 cm. Monogramováno vpravo dole Luisa Černovická. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 99 cm

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

78971. Z českých luhů
Dražba ukončena:29.06.2022 22:31:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč