Luisa Černovická - Z českých luhů

Olej na plátně, 100x76 cm. Signováno vpravo dole Luisa Černovická. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

58511. Z českých luhů
Dražba ukončena:28.04.2021 20:59:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč