Luisa Černovická - Vlčí máky

Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno vpravo dole Luisa Černovická. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu autorský štítek.

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

115465. Vlčí máky
Dražba ukončena:29.05.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč