Luisa Černovická - Soubor 2 kytic - Anemonky a Žluté květy v modré váze

Oleje na kartonu, 30x26 cm a 32x20 cm, signovány vpravo dole Luisa Černovická, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

15553. Soubor 2 kytic - Anemonky a Žluté květy v modré váze
Dražba ukončena:24.01.2018 22:25:41
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 300 Kč