Luisa Černovická - Luční kvítí

Olej na plátně, 76x66 cm Signováno vpravo dole Luisa Černovická. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

vydraženo top
104867. Luční kvítí
Dražba ukončena:29.10.2023 20:00:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč