Luisa Černovická - Bohatá kytice se šeříky

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Luisa Černovická. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 108 cm

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

114110. Bohatá kytice se šeříky
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč