Luigi Kasimir - Vídeň

Lept, 45x39 cm. Signováno dole uprostřed Tvikov Luigi Kasimir. Rám,sklo.

Pozn.:Rám mírně poškozen

o autorovi: 1881 – 1962
Rakouský grafik a malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč

300015. Vídeň
Dražba ukončena:09.08.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč