Lept, 38x28 cm. Signováno vlevo dole v tisku Luigi Kasimir 1909. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1881 – 1962 Rakouský grafik a malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč