Luigi Calamatta podle Michelangela - Výkřik

Litografie, 45x32 cm. Signováno v tisku. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Luigi Calamatta podle Michelangela
61280. Výkřik
Dražba ukončena:14.07.2021 20:55:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.07.2021 20:50:19 2430
500 Kč 14.07.2021 10:47:40 849